Gayrimenkulleri Keşfet

Daha iyi günler ve daha iyi bir yaşam için GOLDCITY

2 اتاق خواب
1 حمام
141 m²
3 اتاق خواب
2 حمام
137 m²

Yeni Özel Havuzlu Villa Projemiz

Bu muhteşem villalar, Turizm şehri Alanya'ya kısa bir mesafede kıskanılacak bir konumdadır. Gizemli bir şekilde engebeli Toros Dağları'nın odak noktası ile Akdeniz'in mavisi arasında bir tepenin üzerine kuruludur. Dağların, meyve tarlalarının kesintisiz panoramik manzarasıyla tam bir huzur ortamı, turkuaz suların davetkar sakinliği ve Alanya'nın muhteşem oymalı sahil şeridinin unutulmaz görüntüsü.

3 Yatak Odası, 2 Banyo, 210 m², Açık Mutfak, Özel havuz, Özel Garaj, Uydu TV ve internet bağlantısı, Su deposu, 7/24 Güvenlik, IP güvenlik kamerası, Laminat ve seramik zeminler, Çelik giriş kapıları

İNCELE

Why Goldcity Holiday Homes?

 • Goldcity Alanya Kargıcak’da bir tepenin üzerinde kurulu küçük bir kasaba büyüklüğündedir. İçerisinde farklı tiplerde rezidans daire, villalar ve 5 yıldızlı bir otel bulunmaktadır.
 • Goldcity ‘den tatilinizi geçirmek için kiralama yaptığınızda seçtiğiniz tatil paketine göre otelimizin imkanlarından da yararlanılabilmektedir. Aquapark, olimpik havuz, relax havuz ve Goldcitiy ‘e ait plaj tesislerimizin imkanları ve daha birçok hizmet kiralama fiyatının içerisindedir. Fiyatımıza dahil olan hizmetler için lütfen hizmetlerimiz sayfamızı inceleyiniz.
 • Goldcity ‘den kiralama yaptığınızda seçtiğiniz üniteler sizlere otel standartlarında sunulmaktadır. Hizmetler otelimiz personeli tarafından verilir. Tüm üniteler siz misafirlerimizin kullanımına sunulmadan önce temizlenir, dezenfekte edilir ve bu işlem sonrası kilitlenir. Bu andan itibaren ünitenize sadece ilk siz girebilirsiniz.
 • Goldcity Covid 19 ile ilgili sertifika almış Türkiye ‘nin ikinci tesisidir.
 • Goldcity 24 saat güvenlik hizmetlerinin olduğu bir tesistir.
 • Goldcity içinde ulaşım için servislerimiz olduğu gibi plaj servisimiz de fiyatınızın içerisindedir.
 • İhtiyacınıza göre farklı ünite seçenekleri ile size en uygun kiralamayı yapabilirsiniz. Kiralamalar ünitelerin yatak sayılarına göre yapılmaktadır. 1+1 , 2+1 , 3+1 Rezidans katları ayrıca 1+1 , 2+1 Villa ve villa katları , 3+1 ortak havuzlu müstakil villa ve özel havuzlu villalarımız ile farklı ünite seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.
 • Kalabalık aileler için altlı üstlü ancak ayrı üniteler tercih edilebileceği gibi, aile grupları için de birden fazla yan yana ünite verilebilmektedir.
 • Goldcity’de hangi tip ünite kiraladıysanız o ünitede kalırsınız. Kötü sürprizler ile karşılaşılmaz.
 • Müstakil villa ve havuzlu villalarımızda mangal yapılabildiği gibi rezidans dairelerimizi tercih edenler için mangal ve piknik alanımız mevcuttur.
 • Goldcity ‘den bir ünite kiraladığınızda diğer tatil seçeneklerinden farklı olarak yemediğiniz ya da beğenmediğiniz yemeğin, içmediğiniz içkinin parasını ödemezsiniz. O yüzden tüm hizmetler ödediğiniz fiyata dahil olduğu halde yeme içme özellikle fiyat dışı tutulmuştur. Kahvaltı dahil ve hariç olmak üzere iki farklı paketimiz mevcuttur. Tecrübelerimiz misafirlerimizin esas ihtiyaç duydukları öğünün kahvaltı olduğu yönündedir. Bu konuda daha detaylı bilgi için yeme içme sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
 • Tüm havuzlarımız , özel havuzlu villaların havuzları da dahil olmak üzere sertifikalı havuz teknisyenlerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Her gün yapılan analizlere havuzlarımızın panolarından ulaşabilirsiniz.
 • Ünitelerde otel odalarından farklı olarak ihtiyacınıza uygun şekilde mutfak eşyaları , tam donanımlı bir mutfak , buzdolabı bulaşık makinesi , çamaşır makinesi , her oda da klima mevcuttur.
 • Teknik hizmetler, Goldcity ‘den bir ünite kiralamanız için en önemli nedenlerin başında gelmektedir. Tatiliniz sırasında olası teknik arızalar ile karşılaşıldığında teknik servisimiz 24 saat hizmetinizdedir. Özellikle klima arızaları bütün yıl iple çektiğiniz tatilinizi keyifsiz bir hale getirebilir. Söz konusu durumlarda teknik servisimiz en kısa sürede müdahale edebilmektedir.
 • Teknik servisimizin kısa sürede çözüm üretemeyeceği durumlar ile karşılaşıldığında üniteniz hemen değiştirilir ve imkanlarımız doğrultusunda bir üst üniteye yerleştirilirsiniz.
 • Goldcity bir çok devlet kuruluşu tarafından denetlenen bir işletmedir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti tüketici kanun ve yönetmeliklerine harfiyen uyar. İade garantisi dahil tüm tüketici haklarına titizlikle uyulur.

Hizmetlerimiz

Goldcity olarak ihtiyaç duyduğunuz her alanda yanınızdayız.

 

GOLDCITY Ev Hizmetleri

İhtiyaç duyduğunuz tüm ev işlerinizde yanınızdayız.

 

Tadilat Hizmetleri

İhtiyaç duyduğunuz tüm tadilat işlerinizde yanınızdayız.

 

Havaalanı Transfer

Havaalanından evinize, Evinizden Hava alanına size özel transfer seçenekleri sunuyoruz.

 

Kredi İşlemleri

Banka ve kredi işlemlerinizde yanınızdayız.

 

İç Tasarım

İç mekan ve mobilya tasarım hizmetlerimizle yanınızdayız.

 

Kiralama Hizmetleri

Kiralama sistemimizle size özel kiralama seçenekleri sunuyoruz.

  +90 242 606 17 77